ساندبار HT-A3000 سونی

قدرت خروجی صدا: 250 وات
پشتیبانی از فناوری: Dolby Atmos
صدای فراگیر: DTS:X
نوع آمپلی فایر: 5 کاناله
اسپیکر های: 3.1 کاناله
مجهز به بلندگو های: 360 درجه

سونی از جدید ترین محصول خود با نام ساندبار سونی A3000 رونمایی کرد که جدیدترین عضو ساندبار های سری A است و با قیمتی نسبتا بالا در بازار به فروش می رسد. از آنجایی که سونی از برند های مطرح در زمینه تولید سیستم صوتی بوده، این محصول ستودنی را نیز طراحی نمود تا به تقویت و تثبیت صدای تلویزیون های شما بپردازد و با کیفیت و قدرت بالاتری به آهنگ های مورد علاقه خود گوش دهید. سونی بلندگو های این ساندبار را به صورت 3.1 کاناله ساخته است که قدرت خروجی آنها سرجمع به 250 وات می رسد؛ این میزان صدا قطعا می تواند فضای بزرگی را پوشش دهد و شنونده را غرق در صدای طنین اندازش کند.

هرچند این بلندگو ها از فناوری صدای Dolby Atmos پشتیبانی می کنند که منجر شده، به خانواده ساندبار های قدرتمند ملحق شود و مورد کانون توجهات بسیاری قرار گیرد. به گفته سونی، داخل ساندبار HT-A3000 کانال هایی در سمت (چپ، راست و مرکز) خود دارد، همچنین یک ساب ووفر قدرتمند در قسمت داخلی آن مستقر شده است که به پخش صدایی 360 درجه می پردازند و صدا را براساس محیطی که در آن حضور دارد تنظیم می کند و تجربه صوتی لذت بخشی ارائه می دهد.

صدای طنین انداز و غوطه ور کننده سیستم صوتی ساندبار سونی A3000 قدرت شنوایی انسان را فریب می دهد و هر لحظه از زندگی را لذت بخش تر می کند. پس با وجود این سیستم تقویت کننده صدا، سطح جدیدی از غوطه وری را تجربه کنید و غرق در صدای روح نواز آن شوید.

ارسال به تمام نقاط کشور

بیشتر بدانید

تضمین بازگشت وجه

بیشتر بدانید

پرداخت ایمن

بیشتر بدانید

پشتیبانی ۲۴ ساعت

بیشتر بدانید